Hakkımızda

Hakkımızda

2001 yılında Ankara-Kayaş Merkez Fabrikamızda, PVC Membran ve Su Tutucu Bant üretimi ile Su Yalıtım Sektöründe Aile şirketi olarak faaliyetlerimize başladık ve aynı yapıda, Misyon ve Vizyonumuza hassasiyetle bağlı kalarak devam etmekteyiz. 2018 yılında Anadolu Organize Sanayi Bölgesinde yeni fabrikamızda, tamamen yeni teknolojiye geçtik. 1.000 kg/saat kapasiteli PVC Membran (2,40m eninde), 1.500 kg/saat kapasiteli HDPE Membran (7,00 m eninde) üretim hatlarımızın Ultra Kaliteli Ürünleri ile Karayolları, Yüksek Hızlı Tren, Metro Tünellerinde, Gölet, Katı Atık Depolama Alanları, Teras ve Temel Yalıtımı Projelerinde yurtiçi ve yurtdışında tercih edilen, Üretici Uygulamacı firma olarak devam etmekteyiz.

Misyon

Müşterilerimizin ihtiyaçlarını saptayıp, bilgi ve deneyime dayalı, katma değer yaratan ürünlerimizi ülke genelinde ve dahil olduğumuz dış pazarlarda yaygınlaştırmaktır. Ayrıca; çevreye saygılı, ekonomik, sağlık ve emniyeti ön planda tutan, çalışanları ve içinde bulunduğu toplumla sosyal sorumluluk ilkelerinde bir değer yaratacak şekilde çalışmak misyonumuzdur.

Vizyon

Dünyada, su yalıtım sektöründe kabul görmüş ulusal ve uluslararası standartlarda ve kalitede üretim yapan, hizmet veren, lider bir firma olmak, su yalıtım sektörünün ihtiyacı olan ileri ürün ve üretim teknolojilerini üretmek. Sektörel pazarı büyütmek ve bu pazarda NATÜREL MÜHENDİSLİK olarak pazar payını büyütmek.